Ви зайшли на
Головна > Новини > Берестівець на колінах прощався з Василем Ніженським

Берестівець на колінах прощався з Василем Ніженським

Страшна звістка одягла світле та веселе село Берестівець у сумний скорботний чорний одяг – 23 квітня Уманщина назавжди попрощалась із Василем Ніженським.

Василю було лише 29. Він народився та виріс у Берестівці, навчався тут у школі. 2008-го обрав свою дорогу – пішов на військову службу у Збройні сили України. Служив у військовій частині А 2614. Його тут знали як доброго та відповідального. А  рік назад Василь потрапив до зони проведення антитерористичної операції. Та 20 квітня ворог 47 разів відкривав вогонь у бік українських вояків – снаряд потрапив до бліндажу та смертельно вразив нашого земляка.

Попрощатися із молодим героєм прийшло все село, керівники району, депутати Уманської районної та Черкаської обласної рад, сільські голови, громадські активісти, волонтери.

Депутати Берестівецької сільської ради прийняли рішення перейменувати вулицю Клубну у Ніженську на честь свого героїчного земляка. Родині Василя Ніженського вручено Почесну відзнаку “За заслуги перед Черкащиною”.

{"type":"MBR_ENVIRONMENT","command":"getSovetnikInfo","clid":2210496,"affId":1020,"listenerId":8603062,"response":{"affId":1020,"clid":2210496,"applicationName":"SaveFrom","browser":"chrome","extensionStorage":true,"notificationStatus":null}}
Top