Ви зайшли на
Головна > Наші Герої > ПАМ’ЯТАТИ ЗАВЖДИ. Курмашев Олексій Васильович

ПАМ’ЯТАТИ ЗАВЖДИ. Курмашев Олексій Васильович

Курмашев Олексій Васильович («Альпініст»)

Дата та місце народження: 30 січня 1980 р., м. Калінінград, РРФСР.

Дата та місце загибелі: 28 серпня 2014 р., смт. Комісарівка, Перевальський район, Луганська область.

Звання: Старший солдат резерву.

Посада: Снайпер.

Підрозділ: Батальйон оперативного призначення ім. Героя України генерала Сергія Кульчицького.

Обставини загибелі: Помер 28 серпня 2014 р. від поранень, яких дістав, коли зведена група військовослужбовців Національної гвардії та Збройних сил України на двох бронетранспортерах ЗСУ, що вирушила на допомогу силам АТО, потрапила у ворожу засідку у районі селища Комісарівки. У запеклому бою разом із Олексієм загинули солдат резерву Олег Дога, солдат резерву Андрій Тищенко та молодший сержант резерву Микола Матвієнко, 3 вересня у харківському військовому госпіталі помер прапорщик резерву Федір Ухарський.

Сімейний стан: Залишилися мати та дві старші сестри.

Місце поховання: м. Умань, Черкаська область.

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням 74 сесії Уманської міської ради від 17 вересня 2015 року № 4.10-74/6 “за виявлений героїзм, мужність, вірність і любов до Батьківщини та народу України, відстоювання територіальної цілісності держави ціною власного життя, присвоєно звання «Почесний громадянин м. Умань»” (посмертно).

Телекомпанія “Умань”

{"type":"MBR_ENVIRONMENT","command":"getSovetnikInfo","clid":2210496,"affId":1020,"listenerId":8603062,"response":{"affId":1020,"clid":2210496,"applicationName":"SaveFrom","browser":"chrome","extensionStorage":true,"notificationStatus":null}}
Top